Каталог матеріалів

Урок №10 для 5 класу з курсу "Здоров’я, безпека та добробут" за О. Шиян - Безпечний простір.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Здоров’я, безпека та добробут». Автори: Шиян О. І., Волощенко О. В., Дяків В. Г., Козак О. П., Седоченко А. Б. для 5 класу за програмою НУШ (2022-2023 н.р.).

Урок №010. Безпечний простір.

Мета: розуміти, що для означає «почуватися безпечно» пригадує, у яких місцях почувається безпечно, а в яких – ні; пояснювати, що необхідно зробити, щоб почуватися безпечно; обстежувати безпечний простір класу; приймати рішення щодо надання самодопомоги та допомоги іншим особам; звертатися до інших осіб чи відповідних служб; створювати мапу дороги до школи і позначати місця, які потребують особливої уваги та обережності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Вправа для очей.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Варто розрізняти безпеку й відчуття безпеки.

Слайд 10. Обговоріть у класі, яка небезпека може ховатися на об’єктах, зображених на світлинах.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 11. Поміркуй, де ти почуваєшся безпечно, а де — ні. Заповни в зошиті таблицю, записавши в неї слова з довідки. Доповни перелік власними прикладами.

Слайд 12. Рухлива вправа.

Слайд 13. До школи завітали патрульні поліцейські — пан Максим і пані Аліна. Вони запитали: “Що вам потрібно для того, аби почуватися в безпеці?”. Ось що відповіли діти.

Слайд 14. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 15. Розглянь малюнки. Скільки відмінностей вдалося знайти?.

Слайд 16. Дай відповіді на запитання.

Слайд 17. Вправа «Трибуна думок».

Слайд 18. Запам'ятай!

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Використайте запропоновану таблицю як зразок.

Слайд 21. Запам'ятай!

Слайд 22. Розбір ситуацій.

Слайд 23. Зверни увагу!

Слайд 24. Олег зобразив територію поблизу свого дому та провів шлях до школи. На шляху та довкола нього хлопчик став шукати безпечні й небезпечні місця. Пошукай їх на малюнку. Що з наведеного списку вдалося знайти?

Підсумок

Слайд 25. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 26. Рефлексія. Поділися своїми враженнями від уроку.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні