Каталог матеріалів

Урок №95 для 2 класу курсу "Я досліджую світ" за Т. Гільберг - Які бувають форми земної поверхні

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок №95. Які бувають форми земної поверхні.

Мета: формувати уявлення про форми земної поверхні України, сформувати поняття рівнина, гора; розвивати практичні навички роботи з картою, вчити показувати на карті найбільші гори, рівнини і височини України, Кримські гори і Карпати; виховувати любов до природи рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло

Слайд3. Відгадай загадку.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. На якому фото зображено рівнинну місцевість, а на якому гірську?

Слайд6. Розглянь карту. Яка вона на дотик?

Слайд7. Довідничок.

Слайд8. Словничок.

Слайд9. Що таке рівнини?

Слайд10. Що трапляється на рівнинах?

Слайд11. Запам’ятай.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13. На карті низовини позначаються зеленим кольором.

Слайд14. Височини на карті позначаються жовтим і світло – коричневим кольором.

Слайд15. Уявна мандрівка картою України.

Слайд16. Довідничок.

Слайд17. Що таке гори.

Слайд18. Довідничок.

Слайд19. Найвищою вершиною є Говерла (2061 м), що знаходиться у Карпатах. 

Слайд20. Найвищою вершиною Кримських гір є Роман-Кош (1545 м)

Слайд21. Торбинка цікавинок.

Слайд22. Досліди.

Слайд23. Вправа «Мікрофон»

Слайд24. Цікавинка.

Слайд25. Технологія «Дискусія»

Слайд26. Висновок.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Робота в зошиті.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні