Каталог матеріалів

Урок №66 для 3 класу з математики за С. Скворцовою - Розв’язуємо прості задачі із взаємопов’язаними величинами

 «____»___________20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчально-методичного комплекта «Математика. 3 клас. С.О.Скворцова, О.В. Онопрієнко» (підручник у 2-х частинах; навчальний зошит у 4-х частинах; додаток «Працюю самостійно» у 4-х частинах; методичний супровід для учителя).

Урок № 66. Розв’язуємо прості задачі із взаємопов’язаними величинами

Мета: формувати вміння розв’язувати задачі, що містять взаємопов’язані величини удосконалювати обчислювальні навички додавання та віднімання з переходом через розряд, табличного множення та ділення; актуалізувати розуміння залежності значення добутку від зміни одного з множників; ознайомити і з залежністю загальної величини від зміни величини одиниці вимірювання при сталій кількості, загальної величини від зміни кількості при сталій величині одиниці вимірювання; закріплювати уявлення про порівняння частин цілого на основі залежності величини частини від її знаменника; формувати вміння розв’язувати прості та ускладнені рівняння; вдосконалювати вміння креслити відрізки, довжину яких подано в сантиметрах та міліметрах, креслити кола заданого радіусу.

 Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (орaення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-3. Емоційне налаштування та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 4.  Усна лічба. Завдання 1. Виконай арифметичні дії.

Слайд 5-6.  Усне опитування.

Слайд 7.  Рухлива вправа для очей.

Слайд 8-9. Хвилинка каліграфії.

Слайд 10. Завдання 1. Згадай, як залежить значення добутку від зміни одного з множників. Скористайся цією залежністю для знаходження значень виразів.

Слайд 11-13. Завдання 2. Заповни таблиці. Як залежить загальна величина від зміни величини 1 предмета? від зміни кількості предметів?

Слайд 14-15. Пам'ятка.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Завдання 3. Доповни схеми. Розв’яжи задачу.

Слайд 19. Завдання 4. Порівняй дроби. На яку ознаку слід орієнтуватися?

Слайд 20. Рухлива вправа.

Слайд 21. Завдання 2. Знайди значення виразів, зважаючи на залежність значення добутку від зміни одного із множників.

Слайд 22-23. Завдання 3. Досліди, як змінюється загальна величина від зміни величини одиниці виміру; від зміни кількості. Які висновки можна зробити?

Слайд 24. Пам'ятка.

Слайд 25-26. Слайд 24. Пам'ятка.

Слайд 27. Завдання 5. Розташуй дроби в порядку спадання.

Слайд 28-30. Завдання 6. До кожного тексту добери рівняння та розв'яжи його.

Слайд 31. Завдання 7. На діаграмі показано кількість синіх, зелених і жовтих м'ячів. Визнач за діаграмою, на скільки синіх м'ячів більше, ніж зелених; на скільки жовтих м'ячів більше, ніж синіх. Склади подібні завдання для дітей у класі.

Слайд 32. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Слайд 33-34. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 35. Пояснення завдань домашньої роботи.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні