Каталог матеріалів

Урок №63 для 4 класу з я досліджую світ за І. Грущинська - Якими були ремесла та народні промисли українців?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинської, 3. Хитрої.

Урок №63. Якими були ремесла та народні промисли українців?

Мета: познайомити учнів з давніми ремеслами українців. Розвивати мовлення, мислення. Виховувати любов до рідного краю, почуття гордості за свій народ, повагу до праці та традицій українського народу. Розширювати світогляд із українських звичаїв; розвивати пам'ять, мислення, зв’язне мовлення, естетичний смак. Виховувати любов до рідного краю, почуття гордості за свій народ, повагу до праці та традицій українського народу, бережливе ставлення до культурної спадщини та звичаїв свого народу, почуття патріотизму.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поясни прислів’я.

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Українці здавна виявляли любов і повагу до праці, особливо хліборобської.

Слайд9. Серед українців були: теслі.

Слайд10. Стельмахи .

Слайд11. Рухлива вправа.

Слайд12. Ковалі.

Слайд13. Кожум’яки.

Слайд14. Лимарі.

Слайд15. Шевці.

Слайд16. Бондарі.

Слайд17. Кравці.

Слайд18. Українські жінки пряли льон, коноплю і вовну, робили з них полотно і тканини для щоденного вжитку.

Слайд19.Фізкультхвилинка.

Слайд20. Довідничок.

Слайд21. Мандруємо вдома: Опішня.

Слайд22. Виконай алгоритм, зашифрований за допомогою стрілок, і прочитай, яку традицію передають із покоління в покоління в родині Миколи.

Слайд23. Вишиванка як бренд України.

Слайд24. Розкажи.

Слайд25. Запам’ятай.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Поясни приказку. Про яку рису характеру йдеться?

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні