Каталог матеріалів

Урок №60 з курсу "Я досліджую світ" для 1 класу за Т. В. Воронцовою - Інтелектуальні ігри.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника «Воронцова Т. В., Пономаренко В. С., Хомич О. Л., Гарбузюк І. В., Андрук Н. В., Василенко К. С.»

 

Урок № 60. Інтелектуальні ігри. Ігри-головоломки.

Очікувані результати:

Учні дізнаються про інтелектуальні ігри та ігри-головоломки, їхню роль у розвитку мислення, пам’яті та креативності; навчаться розрізняти різновиди інтелектуальних ігор (логічні, математичні, мовні тощо) та аналізувати їхній вплив на інтелектуальний розвиток; поповнять словниковий запас термінами, пов’язаними з іграми-головоломками; розвинуть навички пошуку рішень, планування дій та креативного підходу до завдань; сформують вміння працювати в команді над спільними задачами та виховуватимуть інтерес до саморозвитку через ігри.

Мета:

Формування предметних компетентностей:

Ознайомити учнів із поняттям інтелектуальних ігор та головоломок, їхніми видами й значенням для розвитку розумових здібностей.

Навчити знаходити рішення складних завдань, аналізувати різні підходи та вибирати найкращий.

Розвивати логічне мислення, увагу, пам’ять і уяву через практичні вправи.

Виховувати наполегливість, старанність і зацікавленість у розв’язанні складних завдань.

Формування ключових компетентностей:

Уміння вчитися: розвивати здатність до аналізу, розв’язання проблем, планування та самостійної роботи над іграми-головоломками.

Загальнокультурної: формувати повагу до інтелектуальної праці, цінність розумових зусиль та здатність до саморозвитку.

Комунікативної: навчати працювати в команді, ділитися ідеями та підтримувати інших під час вирішення головоломок.

Соціальної: розвивати вміння взаємодіяти з однокласниками, поважати думки інших, сприяти формуванню позитивного мікроклімату під час спільної гри.

Інформаційної: навчати аналізувати інформацію, необхідну для вирішення головоломок, знаходити нові способи розв’язання завдань.

Здоров’язберігаючої: формувати терплячість і стресостійкість у процесі пошуку правильних рішень, виховувати здатність знаходити задоволення від інтелектуальної праці.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Ранкове коло.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Організація класу

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі

Слайд 5. Повідомлення теми тижня

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд6. Візьміть до уваги.

Слайд7. Гімнастика для очей.

Слайд8. Розглянь малюнки.

Слайд9. Поміркуй.

Слайд10. Поміркуй та розкажи.

Слайд11-14. Розв’яжи задачі.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-20. Поміркуй.

Слайд21. Виготовляємо головоломку.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд22. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні