Каталог матеріалів

Урок №57 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Задачі з поняттями «стільки ж», «стільки ж та ще…», « стільки ж без…».

«____»___________. 20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №57. Задачі з поняттями «стільки ж», «стільки ж та ще…», « стільки ж без…».

Мета: продовжувати формувати уявлення учнів про складання та розв’язування задач з поняттями «стільки ж», «стільки ж та ще…», « стільки ж без…», узагальнювати за спільними ознаками, повторити склад чисел першого десятку; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-6. Усний рахунок. Порівняй усно числа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 7.Каліграфічна хвилинка.

Слайд 8. За малюнком визнач, чого більше (менше) - кульок чи яблук. Склади схему з . №1 с 59

Слайд 9. Розв'яжи задачу. Дівчаткам на святі роздали 6 подарунків. Хлопчикам - стільки ж та ще 3. Скільки хлопчиків було на святі? №2 с 59.

Слайд 10. Рухлива вправа

Слайд 11 . Склади задачу про іграшки справа зі словами стільки ж без 3. №2 с 59.

Слайд 12 . Розв’яжи задачу. У зайчика було 7 морквин. Він з’їв їх усі , крім трьох. Скільки морквин залишилося? Скільки морквин з’їв зайчик? №3 с 59.

Слайд 13. Доповни ланцюжок. №4 с 59.

Слайд 14. Склади і розв’яжи задачі про гірлянди. №5 с 59.

Слайд 15.  Фізкультхвилинка

Слайд 16. Знайди та виконай №6 на сторінці 59.

 Слайд 17. Робота з зошитом. Обчисли. Що спільного в рівностях кожного стовпчика? Обведи олівцем однакового кольору. Чим рівності різняться? Зроби висновок. №1 с 55.

Слайд 18. Робота з зошитом. Склади задачу за коротким записом і розв’яжи її. №2 с 55.

Слайд 19. Робота з зошитом. Склади задачу за коротким записом і розв’яжи її. №2 с 55.

Слайд 20 . Робота з зошитом. До кожного малюнка накресли відрізок. Примітка 1 л – 2 клітинки. №3 с 55.

Слайд 21 . Рухлива вправа

Слайд 22 . Робота з зошитом. Було 7 пакетів. Випила всі, крім одного. Скільки пакетів соку залишилося? Обведи. № 4 с 55.

 Геометричне завдання. На які дві фігури відрізок поділив трикутники і квадрати? Напиши скільки трикутників на кожній фігурі.

 № 5 с 55.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні