Каталог матеріалів

Урок №53 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Звідки беруться гроші

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №53. Звідки беруться гроші

Мета: дати учням загальне уявлення про те, як гроші виникають і яким чином вони функціонують у сучасному суспільстві, роль грошей у торгівлі і обміні, дослідити різні джерела, звідки гроші можуть братися, ознайомити дітей з історією виникнення української гривні, сучасними грошовими одиницями України, вчити рахувати доходи й витрати сімейного бюджету; обговорити зміст понять “бюджет”, “доходи” та “витрати”; з’ясувати, навіщо планувати доходи та витрати сім’ї; ознайомити з видами сімейних витрат; надати практичні поради щодо планування витрат; активізувати пізнавальну діяльність дітей; збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати ощадливість, діловитість, організованість.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухаймо вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Поміркуй.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Рухлива вправа.

Слайд8. Робота в підручнику.

Слайд9. Словничок.

Слайд10. Паперові гроші виникли значно пізніше. Їх називають банкнотами, або купюрами.

Слайд11. Гривня – національна валюта України.

Слайд12. Цікаво знати.

Слайд13. Розгляньте зображення українських грошей.

Слайд14. Робота в підручнику.

Слайд15. Фізкультхвилинка.

Слайд16-17. Розглянь схему планування сімейного бюджету.

Слайд18. Розкажи.

Слайд19. Пам’ятай!

Слайд20. Розкажи.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд21. Обери зображення українських монет і банкнот.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні