Каталог матеріалів

Урок №49 для 3 класу з інтегрованого курсу "Я досліджую світ" за Волощенко О.В. - Вступ до теми. Г. Остапенко «Дорогою ціною»

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника О. Волощенко, О. Козак, Г.Остапенко.

Урок №49. Вступ до теми. Г Остапенко «Дорогою ціною»  

Мета: активізувати пізнавальну діяльність дітей;

збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня;

розвивати самостійне мислення, вміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування;

виховувати пізнавальний інтерес, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Психологічна настанова – «Дерево успіху» (чого ви хочете досягти на уроці)

Слайд5. Розкажи про свої зимові канікули. Виконай завдання в зошиті.

Слайд6. Слово вчителя.

Слайд7. Вправа “Поміркуй і поясни”

Слайд8-9. Виконай алгоритм, зашифрований за допомогою стрілок, і прочитай, які області України ти «відвідаєш» цього місяця.

Слайд10. Прочитай текст в зошиті і доповни його відповідними наліпками.

Слайд11. Вивчаючи цю тему ти:

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Робота в підручнику.

Слайд14-16. Пригода перша «Дорогою ціною»

Слайд17.Гімнастика для очей.

Слайд18-20. Пригода перша «Дорогою ціною»

Слайд21. Дай відповідь на запитання.

Слайд22. Пронумеруй події у правильній послідовності.

Слайд23.Фізкультхвилинка.

Слайд24. З яких монет можна скласти потрібну суму? Обери відповідні монети.

Слайд25. Знайди на контурній мапі (с.32-33) Львівську область і зафарбуй її. Познач обласний центр.

Слайд26. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Вправа “Шоколадна математика”

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні