Каталог матеріалів

Урок №49 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ на всі дії зі звичайними дробами.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 49. Розв’язування вправ на всі дії зі звичайними дробами.

Мета: узагальнити і систематизувати знання, вміння та навички виконувати арифметичні дії над звичайними дробами; застосовувати правила та властивості додавання, множення, віднімання та ділення при розв'язуванні вправ із звичайними дробами; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють виконувати всі арифметичні дії з дробами.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5-6. Задачі від Мудрої сови.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7-8. Рухлива вправа.

Слайд 9 - 21. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1- 3 рівня складності: № 511, 526, 528, 531. 532, 534, 536, 540.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Завдання.
Обчислити значення виразу.

 Слайд 24-25. Завдання:

У магазин завезли 24 ящики із цитрусовими фруктами: 10 ящиків з апельсинами, по 16 4/5 кг у кожному, решта ящиків — з мандаринами, по 10 2/5 кг у кожному.

Чого більше — апельсинів чи мандаринів — завезли в магазин? На скільки кілограмів?

Слайд 26-27. Індивідуальна робота.

Знак якої дії можна поставити замість зірочки, щоб була правильною нерівність:  2 1/64/5>2 1/2?

Слайд 28-29. Задачі на логіку.

(Давня Греція, Герон Александрійський, I ст. до н. е.) Басейн може заповнитися через чотири фонтани. Якщо відкрити тільки перший фонтан, басейн заповниться за добу, тільки другий — за дві доби, тільки третій — за три доби, тільки четвертий — за чотири доби. За який час заповниться басейн, якщо відкрити всі чотири фонтани?

Підсумок

Слайд 30. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 31. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 32. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні