Каталог матеріалів

Урок №41 для 1 класу з Математики за Г. Лишенко - Знаходження невідомого доданка за сумою і відомим доданком. Складання схем за малюнками і виразами. Вимірювання і креслення відрізків.

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Г.П. Лишенко»

Урок №41. Знаходження невідомого доданка за сумою і відомим доданком. Складання схем за малюнками і виразами. Вимірювання і креслення відрізків.

Мета: закріпити вміння складати рівності і нерівності за числовим променем, обчислювати вирази на 2 дії, порівнювати числа за числовим променем, узагальнювати за спільними ознаками, вимірювати та креслити відрізки; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4 Усний рахунок . Розв’яжи задачу.

Слайд 5-7. Полічи цифри на полі в порядку спадання від 9 до 1

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

 

Слайд 8. Каліграфічна хвилинка.

Слайд 9. Назви суму, доданки. Прочитай рівність по-різному. №1 с 43.

Слайд 10 . Рухлива вправа.

Слайд 11. Порівняй числа першої рівності та двох інших.№2 с 43

Слайд 12. Віднови рівності. Як знайти один з доданків, коли відомо інший доданок і суму? №3 с 43.

Слайд 13. Склади нерівності. Де використовують ці предмети? №4 с 43.

Слайд 14-15.Склади схему за малюнком і виразом 4+3. Накресли відрізок, на 1 см довший від ширини ширшого килимка. №5 с 43.

 Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Робота з зошитом. Згадай склад числа 6 та розв’яжи вирази. №1 с 38.

Слайд 18. Робота з зошитом. Згадай склад числа 7 та розв’яжи вирази.

 №2 с 38.

Слайд 19.  Робота з зошитом. Згадай склад числа 8 та розв’яжи вирази. №3 с 38.

Слайд 20 . Відкрити онлайнове інтерактивне завдання. Визнач, які числа зашифровані у малюнках, і з'єднай пари "арифметичний приклад — значення доданка".

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні