Каталог матеріалів

Урок №34 для 4 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Способи зображення поверхні Землі: глобус, карта.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Бібік Н.М., Бондарчук Г.П.

Урок №34. Способи зображення поверхні Землі: глобус, карта.

Мета: формувати уявлення про поняття “географічна карта”; уміння читати карту, використовуючи умовні позначення; розвивати спостережливість; виховувати прагнення використовувати одержані знання та вміння в практичній діяльності.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Уявно поділи глобус по меридіану на дві півкулі.

Слайд6. Якщо поверхню утворених півкуль зобразити на аркуші паперу, то отримаємо географічну карту півкуль: Західної і Східної.

Слайд7. Розглянь карту півкуль.

Слайд8. Довідничок.

Слайд9. Робота в підручнику.

Слайд10. Поясни схему.

Слайд11. Словничок.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. Які є карти?

Слайд14. Словничок.

Слайд15. Політична карта.

Слайд16. Кліматична карта.

Слайд17. Запам’ятай.

Слайд18. Масштаб може бути різний.

Слайд19.Фізкультхвилинка.

Слайд20. Запам’ятай.

Слайд21. Чому масштаб на карті півкуль менший, ніж на карті України? На якій із цих карт зображено більше об’єктів земної поверхні? Чому?

Слайд22. Які ознаки характеризують карту, а які — план?

Слайд23. Покажи на карті гори, водойми, рівнини.

Слайд24.Інтерактивне завдання.

Слайд25. Поміркуймо.

Слайд26. Домашнє завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Доповни речення.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні