Каталог матеріалів

Урок №3 для 5 класу інтегрованого курсу "Довкілля" за О. Григоровичем - Із чого складається все в природі: речовини, матеріали, атоми, молекули, хімічні елементи. Агрегатні стани речовини.

Безкоштовно

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу за підручником «Довкілля» 5-6 класи (інтегрований курс) за модельною навчальною програмою (авт. Григорович О.В.)

 

Урок №003. Із чого складається все в природі: речовини, матеріали, атоми, молекули, хімічні елементи.

Мета:

навчальна: поглибити знання учнів про атоми, молекули як складні структурні частинки речовини; сформувати знання про утворення молекул; на основі будови атома дати поняття про хімічний елемент як певний вид атомів; познайомити із сучасною науковою номенклатурою, назвами і символами хімічних елементів;

розвиваюча: формувати і розвивати ключові компетентності учнів, зокрема навчальну, соціальну, загальнокультурну, ІКТ-компетентність; розвивати логічне мислення, вміння аналізувати, порівнювати та узагальнювати, робити висновки;

виховна: продовжувати формувати уявлення про природознавство як про навчальний предмет; розвивати інтерес до вивчення природничих наук; формувати інтерес до вивчення хімії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

Слайд 4. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Прогноз настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5. Пригадайте.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6. Робота з підручником.

Слайд 7. Підсумовуємо прочитане.

Слайд 8. Запам’ятай!

Слайд 9. Чи можна побачити атоми?

Слайд 10. Умовне зображення атома.

Слайд 11. Online вправа.

Слайд 12. Вправа для очей.

Слайд 13. Робота з підручником.

Слайд 14. Запам'ятай!

Слайд 15. Робота з малюнком 2.2.

Слайд 16. Пригадайте.

Слайд 17. Рухлива вправа.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Робота з підручником.

Слайд 19. Робота з малюнком 2.3.

Слайд 20. Гра-конструктор. Розгляньте колір і назви поданих кульок-деталей. До кожного опису молекули речовини доберіть правильний малюнок, що зображує цю «зібрану» молекулу з потрібних деталей.

Слайд 21. Перевір себе.

Підсумок

Слайд 22. Коротко про головне.

Слайд 23. Домашнє завдання.

Рефлексія

Слайд 24. Рефлексія «Яблучний настрій». Обери емотикон, який відповідає твоєму настрою в кінці уроку.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні