Каталог матеріалів

Урок №29 для 1 класу з музичного мистецтва за М. Л. Масол - Професійна музика. Музичні професії: композитор, виконавець.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»

Урок №29. Професійна музика. Музичні професії: композитор, виконавець. Пісні Котика, Півника, Лисички з опери-казки. К. Стеценка «Лисичка, Котик і Півник». Музика А. Філіпенка, слова О. Журливої «Узяла лисичка скрипку».

Мета: ознайомити з поняттям «професійна музика», «композитор»

на прикладі творчості . К. Стеценка «Лисичка, Котик і Півник» та А. Філіпенка, слова О. Журливої «Узяла лисичка скрипку»; розвивати вміння учнів давати характеристику музичному образу твору, розрізняти на слух засоби музичної виразності, розвивати вміння створювати візуальні образи до музичного твору, творчі здібності до співу, музичний слух і уяву, чуття ритму, фантазію; виховувати художній смак, потребу слухати музику та

отримувати від неї насолоду, виховувати музичну культуру; інтерес до пісень українських композиторів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Бесіда «Професійна музика». Композитор - автор музичних творів: особа, що займається професійно створенням музики.

Слайд5. Українська народна казка «Котик та Півник».

Слайд6-8. Пісня Котика, Лисички, Півника.

Слайд9. Дай відповідь на запитання. Як композитор за допомогою музики передав характер:

винахідливого Котика;

довірливого Півника;

хитрої Лисички.

Слайд10. Харченко Олексій «Лісовий Гопачок». Слухання музичного твору.

Слайд11. Харченко Олексій «Лісовий Гопачок». Розучуємо слова.

Слайд12. Харченко Олексій «Лісовий Гопачок». Виконання.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Виконуючи пісню, слідкуй за чітким промовлянням закінчених фраз

Слайд15. Харченко Олексій «Лісовий Гопачок». Виконання

Слайд16. Дай відповідь на запитання

Яку лисичку змальовано в пісні?

У якому темпі краще виконувати пісню?

Придумай рухи до пісні.

Слайд16. Хто такий композитор?

Слайд18. Порівняй характери лисичок у піснях.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні