Каталог матеріалів

Урок №28 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Опера. СМ: М. Римський-Корсаков. Політ джмеля з опери «Казка про царя Салтана»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №28. Опера. СМ М. Римський-Корсаков. Політ джмеля з опери «Казка про царя Салтана» — в інструментальному і вокальному виконанні ХТД «Школа — весела сім’я» (муз. О. Антоняка, сл. А. Орел) — розучування М/ф «Вулик»

Мета: розглянути вид інтонації: зображальні та виражальні інтонації та їх поєднання у музичному творі. Виховувати любов до вокальної музики, розвивати уміння її визначати; розвивати ритмічний слух, співацькі навички, вміння аналізувати прослухану музику і розповідати про неї, визначати почуття які може передавати музика; увагу. Виховувати культуру слухання та відтворення музики, повагу до культурної спадщини свого народу, підтримувати бажання учнів брати активну участь у музикуванні на елементарних музичних інструментах. Розвивати навички імпровізації.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. М. Римський-Корсаков. Політ джмеля з опери «Казка про царя Салтана» — в інструментальному виконанні).

Слайд5. М. Римський-Корсаков. Політ джмеля з опери «Казка про царя Салтана» — у вокальному виконанні).

Слайд6. У якому темпі звучить музика?

Слайд7. Розглянь світлини з вистави і спробуй уявити політ джмеля.

Слайд8. Пограйте у гру «Політ бджілки і джмеля». Разом із бджілкою по черзі пересувайтеся по лінії, рухаючись униз, і співайте склад «зу».

Слайд9. М/ф «Вулик».

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Послухаємо пісню «Школа – весела сім’я».

Слайд12-14. Розучимо текст пісні «Школа – весела сім’я».

Слайд15. Виконання пісні «Школа – весела сім’я».

Слайд16. Пограйте із друзями на дитячих музичних інструментах. Передайте рухи слоненяти й мишеняти, повітряної кулі та ракети, автомобіля і велосипеда. Створіть музичні картини, поступово змінюючи темп: «Дощик накрапає», «Гроза», «Буря на морі», «Струмки», «Космічні світи».

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні