Каталог матеріалів

Урок №25 для 6 класу з математики за О. Істер - Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота №3.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор О. Істер)

Урок № 25. Розв’язування вправ і задач. Самостійна робота №3.

Мета: сформувати вміння і закріпити знання на практиці з додавання і віднімання дробів з різними знаменниками; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють додавати і віднімати дроби з різними знаменниками.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Цікаві факти з математики.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8- 12. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 3-4 рівня складності: №264, 266, 268.

Слайд 13- 21. Самостійна робота №3.

Слайд 22. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 23. Завдання.
Укажіть п’ять чисел, кожне з яких має лише три різних дільники. Чи можна стверджувати, що таких чисел безліч?

 

Слайд 24. Завдання:

Не виконуючи обчислень, установіть, простим чи складеним числом є значення виразу 11 + 222+ 333

Слайд 25-26. Індивідуальна робота.

Відстань між двома пристанями по річці дорівнює 36,6 км. Від пристані, яка розташована вище за течією, відплив пліт. Через 0,8 год після початку руху плота назустріч йому від другої пристані вирушив катер, власна швидкість якого дорівнює 25 км/год. Через скільки годин після початку руху плота вони зустрінуться, якщо швидкість течії річки становить 2 км/год?

 

Слайд 27. Задачі на логіку.

Сергій і Сашко грають у таку гру: по черзі беруть камінці з купи, у якій лежить 100 камінців. За один хід кожному дозволяється взяти або 1 камінець, або 3. Хто з них візьме останній камінець, якщо гру починає Сергій?

Підсумок

Слайд 28. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 29. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 30. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні