Каталог матеріалів

Урок №24 для 1 класу з образотворчого мистецтва за Калініченко О. В. - Теплі кольори. СМ: Натюрморти з фруктами: О.Коцура, М.Дж.Ленг, К.Вернер.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №24 Теплі кольори. СМ: Натюрморти з фруктами: О. Коцура, М. Дж. Ленг, К. Вернер. ХТД: Зображення фруктів і овочів теплих кольорів (акварель)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «натюрморт»; повторити та закріпити вміння розрізняти теплі та холодні кольори; формувати навички та вміння організації робочого місця відповідно до виду образотворчого мистецтва; розвивати дрібну моторику рук; продовжувати формувати уміння аналізувати, узагальнювати; виховувати любов до природи та інтерес до уроків малювання.

Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-4. Відгадайте загадку

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд5. Дидактична гра «Мікрофон»

Слайд6. Розгляньте круг кольорів. Пригадайте, які кольори називаються теплими, які холодними?

Слайд7. Якими кольорами, теплими чи холодними, природа розфарбувала улюблені вами фрукти?

Слайд8-12. Гра «Впіймай теплий колір» (якщо фрукт теплого кольору, то плесніть у долоньки, холодного – тупніть ногами).

Слайд13. Кожен предмет схожий на якусь геометричну фігуру.

Слайд14-17. З’єднай геометричну фігуру з малюнком

Слайд18. Розгляньте картини художників. Що на них зображено? Які кольори переважають.

Слайд19. Фізкультхвилинка.

Практична діяльність учнів

Слайд20-21. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Слайд22. Намалюйте один з улюблених фруктів, забарвлений

у теплі кольори ( акварель).

Слайд23. Послідовність малювання натюрморту

Підсумок

Слайд24. Рухлива вправа

Слайд25. Продемонструйте власні малюнки.

Слайд26. Розгляньте зображення. Знайдіть 10 відмінностей.

Рефлексія

Слайд27. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні