Каталог матеріалів

Урок №21 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач на знаходження найбільшого спільного дільника.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 21. Розв’язування вправ та задач.

Мета: закріпити навики користуватися алгоритмом знаходження НСД кількох чисел, розв’язування задач із використанням алгоритму знаходження НСД та простих чисел; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати завдання із використанням алгоритму знаходження НСД та простих чисел.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-8. Основні поняття теми.

Слайд 9-10. Рухлива вправа.

Слайд 11-19. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 2 - 4 рівня складності № 151, 156, 157, 158.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21. Завдання: Знайдіть НСД чисел:

а) 54 і 63; б) 23 і 11; в) 100 і 81.

Слайд 22. Завдання. Із цифр 2, 4 і 6 складіть трицифрові числа, в яких усі цифри є різними. Знайдіть НСД цих чисел.

Слайд 23. Індивідуальна робота.

Завдання. Площа Італії разом з островами складає приблизно 309 500 км2, а площа України — на 19 20 більша. Знайдіть площу України. Порівняйте отриманий результат з точними даними про площу України.

Слайд 24. Задачі на логіку.

На полі для гри в «Морський бій» розміром 10x10 клітинок поставили корабель прямокутної форми розміром 1 x 3 клітинки.

 Чи можна, зробивши 33 постріли, гарантовано в нього влучити?

Підсумок

Слайд 25. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 26. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 27. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні