Каталог матеріалів

Урок №20 для 3 класу музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Музична форма, варіації; музичний розмір 3/4 СМ: В.-А. Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух»;

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №20. Музична форма, варіації; музичний розмір 3/4. СМ В.-А. Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух»; М. Різоль. Варіації на українські народні теми ХТД «Нехочуха» (сл. і муз. Н. Савка) — виконання.

Мета: дати поняття «варіації» як форми вираження поступового, послідовного розвитку, зміни одного характеру, настрою; розвивати співацькі навички, творчі здібності; створювати правильний ритмічний рисунок вправ; відтворювати ритмічні вправи, виховувати любов до музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. В.-А. Моцарт. Варіації на тему французької народної пісні «Пастух».

Слайд6. М. Різоль. Варіації на українські народні теми.

Слайд7. Як змінилися мелодії народних пісень в інструментальних творах?

Слайд8-9. Слово вчителя.

Слайд10. Коли побачиш ось такий розмір такта, лічи на три:

раз-і, два-і, три-і… раз-і, два-і, три-і...

Слайд11. Визнач розмір музичних фрагментів. Проплескай, рахуючи вголос.

Слайд12. Фізкультхвилинка.

Слайд13-15. Пригадаємо текст пісні «Нехочуха».

Слайд16. Виконання пісні «Нехочуха».

Слайд17. Об’єднайтеся у групи. Підготуйте картки-візитівки «Баян», «Акордеон» для лепбука «Музичні інструменти» (на вибір одну картку від групи).

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні