Каталог матеріалів

Урок №18 для 1 класу з музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Танець, менует, тарантела СМ: Ф. Рамо «Менует» (клавесин), Л. Бетховен «Німецький танець», Дж. Россіні «Тарантела».

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №18. Танець, менует, тарантела СМ Ф. Рамо «Менует» (клавесин), Л. Бетховен «Німецький танець», Дж. Россіні «Тарантела». ХТД виконання на ДМІ супроводу до німецького танцю; ритмічна імпровізація. «Букварик» муз. А.Олєйнікової сл. Л.Ратич – виконання з рухами. Мф «Красуня і чудовисько», «Білосніжка».

Мета: Формувати знання про танцювальну музику, старовинні музичні інструменти; музичні смаки Європи минулих віків. Розвивати тембровий слух, музичний смак, навички хорового співу, вміння слухати музичні твори, розширювати загальний кругозір. Виховувати ціннісне ставлення до інструментальної музики, культуру сприймання і виконання музики.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4-6. Танці, зображені на картинах, сучасні чи старовинні? Як про це можна дізнатися?

Слайд7. Ф. Рамо. «Менует» (клавесин).

Слайд8. Л. Бетховен. «Німецький танець».

Слайд9. Дж. Россіні. «Тарантела».

Слайд10. Порівняй музику танців. Що в них спільного? А чим вони відрізняються?

Слайд11. Визнач характер танців. Скористайся підказкою короля Ритму.

Слайд12. Вибери музичний інструмент для супроводу до німецького танцю. Виконай його під музику.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-15. Пригадаємо текст пісні «Букварик» музика А. Олєйнікової, слова Л. Ратич.

Слайд16. Виконання пісні «Букварик» музика А. Олєйнікової, слова Л. Ратич.

Слайд17. М/ф «Красуня і чудовисько».

Слайд18. М/ф «Білосніжка та сім гномів».

Слайд19. Разом з однокласниками та однокласницями придумайте танець, який об’єднав би друзів із різних країн. Як би ви його назвали?

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні