Каталог матеріалів

Урок №17 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Н. Бібік - Хто що робить? Вивчаємо професії

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Календарно-тематичне планування інтегрованого курсу за підручником «Я досліджую світ. Автори: Н.М. Бібік та Г.П. Бондарчук» для 1 класу за програмою НУШ (для підручників 2023 року випуску)

 

Урок№17. Тема: Хто що робить? Вивчаємо професії.

Очікувані результати: учні розрізняють професії, називають найпоширеніші з них; пояснюють різницю між «професією» і « роботою», вміють будувати коротке висловлювання, вміють коректно і тактовно спілкуватися з однокласниками.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширювати та уточнювати знання дітей про професії; пояснити різницю між поняттями «професія» та «робота»; розвивати вміння будувати коротке висловлювання, уважність під час роботи із загадками; виховувати повагу до людей різних професій.

формування ключових компетентностей:

Громадянські та соціальні компетентності пов’язані з ідеями демократії, справедливості, рівності, прав людини, добробуту та здорового способу життя, усвідомленням рівних прав і можливостей, що передбачають співпрацю з іншими особами для досягнення спільної мети, активність у житті класу і школи, повагу до прав інших осіб, уміння діяти в конфліктних ситуаціях, пов’язаних з різними проявами дискримінації, цінувати культурне розмаїття різних народів та ідентифікацію себе як громадянина України, дбайливе ставлення до власного здоров’я і збереження здоров’я інших людей, дотримання здорового способу життя.

інформаційно-комунікаційна компетентність: учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей. Ця здатність забезпечує школярам і вчителям можливість успішно продовжувати освіту впродовж усього життя, жити і працювати в інформаційному суспільстві.

навчання впродовж життя передбачає опанування вміннями і навичками для подальшої освіти, організацію власного навчального середовища, отримання нової інформації з метою застосування її для оцінювання навчальних потреб, визначення власних навчальних цілей та способів їх досягнення, навчання працювати самостійно й у групі;

вміння вчитися: включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

здоров'язбережувальна: правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлюваності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей;

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд 3-7. Психологічне налаштування на урок. Вправа - правила уроку «Дай мені 5».

Слайд 8. Ранкове коло.

Слайд 9. Ранкове коло. Вправа «Чарівні окуляри»

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Актуалізація опорних знань

Слайд 12-25. Хвилинка-веселинка «Що переплутав хлопчик Вітя»

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Робота з підручником.

Слайд 26-34. Відгадай загадки.

Слайд 35. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого

Слайд 36. Послухай вірш.

Слайд 37. Сторінка 27, Вправа 1.

Слайд 38. Розкажи де і ким працюють твої рідні? Чим корисна їхня праця для людей? Чи хочеш ти обрати таку саму професію? Що для цього потрібно?

Слайд 39-40. Прослухай вірш.

Пофантазуй, яку працю зможуть замінити роботи.

Слайд 41. Поміркуй.

Слайд 42. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні