Каталог матеріалів

Урок №16 для 2 класу з курсу «Я досліджую світ» за Н. Будною - Погода та її складові

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Будна, Т. Гладюк, С. Заброцька, Л. Лисобей, Н. Шост.

Урок №16. Погода та її складові.

Мета: ознайомити учнів із поняттям «погода», складовими елементами погоди; учити спостерігати за погодою свого краю; розкрити взаємозв'язок між погодними явищами та впливом на навколишнє середовище, розвивати навички спостереження та аналізу погоди, вміння аналізувати, порівнювати, робити висновки, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки між явищами природи; виховувати розуміння важливості для людей знань про погоду та її зміни; підвищувати свідомість про значення погоди для людей та природи, збагачувати активний словник відповідно до тематики тижня; удосконалювати вміння ділити текст на частини, називати їх; активізувати пізнавальну діяльність дітей; розвивати самостійне мислення, уміння досліджувати, уяву, доказове та зв’язне мовлення, пам’ять, увагу, дрібну моторику, критичне мислення, навички вільного спілкування; виховувати інтерес до пізнання природи, працелюбність, естетичний смак.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Організація класу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Прочитай акровірш.

Слайд7. Словничок.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Основні елементи погоди.

Слайд10. Довідничок.

Слайд11. Існують умовні позначки, які характеризують погоду.

Познайомся з деякими з них.

Слайд12. Робота в підручнику.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14. Слово вчителя.

Слайд15. Словничок.

Слайд16. Які явища погоди зображені на малюнках? Поміркуй, які з них можуть бути небезпечними для людини.

Слайд17. Виправ помилки.

Слайд18. Які погодні явища можуть бути небезпечними для людини? Чому?

Слайд19. Як ти розумієш прислів’я?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд20. Нумо досліджувати.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні