Каталог матеріалів

Урок №14 для 6 класу з математики за А. Мерзляк - Розв’язування вправ і задач.

«____»___________20___ року

Конспект уроку математики за підручником «Математика» для закладів загальної середньої освіти (автор А. Мерзляк)

Урок № 14. Розв’язування вправ і задач.

Мета: сформувати поняття про ознаки подільності на 2,5 і 10; закріпити вміння розв'язувати завдання на застосування цих властивостей; сприяти формуванню пізнавального інтересу; формувати вміння правильно і чітко висловлювати влас­ні думки, формулювати математичні твердження; виховувати дисциплінованість, позитивне ставлення до знань.

Очікувані результати: учні вміють розв'язувати завдання на застосування властивостей ознак подільності на 2,5 і 10.

Тип уроку: засвоєння знань, формування вмінь.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (Організація класу)
Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

МНД (Мотивація навчальної діяльності)

АОЗ(Актуалізація опорних знань)

Слайд 3-4. Повідомлення теми уроку та мотивація навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Слайд 5. Математичний диктант.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6-7. Рухлива вправа.

Слайд 8-16. Формування вмінь. Робота з підручником. Виконання задач та вправ 1 - 4 рівня складності № 41,42, 53, 54, 60, 61, 63.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 18. Виконайте дії:

1) (69 ∙ 0,63 - 10,098 : 5,4 - 20,54): 0,324;

2) 0,98 - 3,8 - 0,132 : 5,5 - 2,45.

Слайд 19. Завдання. Скількома нулями закінчується запис числа, яке дорівнює добутку:

1 ∙ 2 ∙ 3 ∙ ... ∙ 15 ∙ 16;

1 ∙ 2 ∙ 3 ∙... ∙ 25 ∙ 26?

Слайд 20. Індивідуальна робота.

Завдання. Чи можна у виразі 1 + 2 + 3 + .. . + 8 + 9 замінити

деякі знаки «+» на знаки «—» так, щоб значення отриманого числового виразу дорівнювало 18?

Слайд 21. Задачі на логіку.

У клітинках таблиці розміром 3x3 клітинки стоять нулі. Дозволяється вибрати будь-який квадрат розміром 2x2 клітинки та збільшити числа в усіх його клітинках на одиницю. Чи можна після кількох таких операцій отримати таблицю, зображену на рисунку ?

Підсумок

Слайд 22. Підсумок уроку. Усне опитування.

Рефлексія

Слайд 23. Завдання для домашньої роботи.

Слайд 24. Рефлексія навчально-пізнавальної діяльності учнів.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні