Каталог матеріалів

Урок №31 з курсу "Я досліджую світ" для 2 класу за Гільберг Т. Г. - Як мандрує вода....

Інформація відсутня

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Т. Гільберг, С. Тарнавська, О. Гантюк, Н. Павич.

Урок № 31. Як мандрує вода? Як берегти воду?


Очікувані результати
: учні формують уявлення про минуле Землі та її розвиток; засвоюють знання про найважливіші події, які вплинули на формування нашої планети; поповнюють словниковий запас; розвивають навички спілкування; сприймають усну інформацію, аналізують почуте та оцінюють його; навчаються працювати з підручником та медіапродукцією; навчаються співпрацювати в парах та в групах.

Мета:

Формування предметних компетентностей: учити розпізнавати основні події в історії Землі; ознайомлювати з природними процесами, які формували планету; вдосконалювати навички слухання й аналізу; розвивати діалогічне мовлення, пам’ять, увагу;

Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: контролювати та оцінювати свої результати; висловлювати рефлексивні й оцінні судження; сприймати мету, поставлену вчителем, планувати, прогнозувати та виконувати необхідні дії; самоорганізовуватися до навчання; будувати діалог, співпрацювати в парах та групах; виконувати розумові операції та практичні дії;

загальнокультурної: розвивати культуру міжособистісних відносин, толерантну поведінку; виховувати інтерес до науки та історії планети;

комунікативної: розвивати мовленнєві вміння (говорити чітко, повільно, виразно, робити паузи); навчитися описувати історичні події та процеси;

соціальної: оволодіння навичками співпраці; розвивати здатність ефективно співпрацювати з однокласниками в парах та групах; виховувати чемність, повагу до старших та однолітків;

інформаційної: вчити орієнтуватися в інформаційному просторі, використовувати інформацію; розвивати вміння отримувати й опрацьовувати інформацію з підручника та медіа; удосконалювати вміння аргументувати та відстоювати свою думку;

здоров’язберігаючої: формувати дбайливе ставлення до власного здоров'я та здоров'я оточуючих; розвивати увагу, пам’ять, логічне мислення; формувати навички запобігання соціальним непорозумінням.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло

Слайд3. Розглянь малюнки. У яких станах вода трапляється в природі?

Слайд4. За яких умов вода перетворюється на пару?

Слайд5. Що є причиною змін стану води?

 Слайд6. Словничок.

Слайд7. Гімнастика для очей

Слайд8. Розглянь хмарки. Чим вони відрізняються? Чи бачив ти дві однакові хмарки?

Слайд9. Чому хмари не однакові?

Слайд 10-11. Як утворюються хмари?

Слайд12. Чому падає дощ?

Слайд13-14. Відгадай загадку.

Слайд15. Словничок.

Слайд16. Перегляд відео «Кругообіг води в природі»

Слайд17. Словничок.

Слайд18. За малюнком розкажи як мандрує вода.

Слайд19. Продовж речення.

Слайд20. Поясни вислів.

Слайд 21. Чому потрібно берегти воду?

Слайд 22. Словничок.

Слайд 23-24. Розглянь малюнки. Де зображене економне використання води, а де не економне?

Слайд25. Розкажи.

Слайд26. Поміркуй.

Слайд27. Чому не можна пити неочищену воду?

Слайд 28. Словничок.

Слайд25-28. Що треба робити, щоб шкідливі мікроби не потрапили до організму?

Слайд29-32. Що треба робити, щоб шкідливі мікроби не потрапили до організму.

Слайд33. Фізкультхвилинка.

Слайд34. Цікаво знати.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 35-36. Висновок.

Слайд37. Цікаво знати.

Слайд 38. Чи знаєте ви....

Слайд39. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні