Каталог матеріалів

Урок №3 для 1 класу з музичного мистецтва за Калініченко О. В. - Композитор, виконавець. Будова пісні. Марш. СМ: П. Чайковський «Хвороба ляльки», «Нова лялька»

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №3. Композитор, виконавець. Будова пісні. Марш. СМ П. Чайковський «Хвороба ляльки», «Нова лялька», «Марш дерев’яних солдатиків» з «Дитячого альбому» ХТД «Мушка лапки рахувала» муз. А. Олєйникової сл. Т. Єфімова (укр. текст Л. Ратич) – розучування, виконання з рухами.

Мета: навчити дітей визначати особливості емоційного змісту, засоби музичної виразності творів мистецтва; через відчуття відмінностей у характері звучання музики розкрити значення двох типів музики (пісні, маршу) як основи пізнання музичного мистецтва; добитися розуміння дітьми ролі композитора, виконавця, слухача в музичному мистецтві. Розвивати творчу уяву, вміння імпровізувати мелодії до віршів, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3. Слово вчителя.

Слайд4. Запам’ятай.

Слайд5. П. Чайковський. «Хвороба ляльки».

Слайд6. П. Чайковський. «Нова лялька».

Слайд7. П. Чайковський. «Марш дерев’яних солдатиків».

Слайд8. Запам’ятай.

Слайд9. Пісня складається з куплетів, а кожний куплет — із заспіву та приспіву.

Слайд10. Слухання пісні «Мушка лапки рахувала», музика А. Олєйникової, Слова Т. Єфімова, укр. текст Л. Ратич.

Слайд11. Фізкультхвилинка.

Слайд12-13. Розучуємо текст пісні «Мушка лапки рахувала», музика А. Олєйникової, Слова Т. Єфімова, укр. текст Л. Ратич.

Слайд14. Виконання пісні «Мушка лапки рахувала», музика А. Олєйникової, Слова Т. Єфімова, укр. текст Л. Ратич.

Слайд15. Визнач, чи в усіх твоїх улюблених піснях є приспів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні