Каталог матеріалів

Урок №2 для 3 класу з музичного мистецтва за Калініченко О.В. - Сопілка, інструментальна музика

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «О. Калініченко, Л. Аристова»

Урок №2. Сопілка, інструментальна музика СМ: Дж. Ласт. Самотній пастух. Є. Козак — М. Корчинський. Співуча сопілка ХТД: «Шкільна пісня» (муз. і сл. Н. Май) — виконання; вокальна імпровізація М/ф «Світ чекає на відкриття. Сопілка»

Мета: ознайомити з музичним матеріалом, що побудований на фольклорі, формувати образне мислення, здатність порівнювати, давати назву відповідно до характеру. Розвивати фантазію, творчі навички, вокально-хорові вміння. Виховувати ціннісне ставлення до народних, класичних творів.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд3-4. Слово вчителя.

Слайд5. Запам’ятай.

Слайд6. Джеймс Ласт. Самотній пастух.

Слайд7.  Є. Козак — М. Корчинський. Співуча сопілка.

Слайд8. Яка музика звучала: вокальна чи інструментальна?

Слайд9.  Визнач, на якому інструменті грає Пан на картині.

Слайд10.  Пригадай, за що відповідає темп.

Слайд11. Мультфільм «Світ чекає на відкриття. Сопілка».

Слайд12.  Поміркуй, який шлях пройшла сопілка, щоб стати музичним інструментом.

Слайд13. Фізкультхвилинка.

Слайд14-15. Поміркуй, який шлях пройшла сопілка, щоб стати музичним інструментом.

Слайд16. Виконання пісні «Шкільна пісня».

Слайд17. Відшукай в підручнику зображення готової флейти та виготов власну.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні