Каталог матеріалів

Урок №7 для 1 класу з курсу "Я досліджую світ" за Бібік Н. М. - Як упізнати осінь? Створюємо «Книжку Осені».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

 

Конспект уроку інтегрованого курсу «Я досліджую світ» з використанням підручника для 1 класу закладів загальної середньої освіти (У 2-х частинах) Підручник: «Я досліджую світ. Автори: Н. Бібік, Г. Боднарчук (2018)»

 

Урок№7. Тема: Як упізнати осінь? Створюємо «Книжку Осені».

Очікувані результати: учні описують побачене та зображення; розпізнають осінні зміни в неживій та живій природі; співвідносить зображення/описи об’єктів та явищ живої і неживої природи з відомими їм із довкілля; збирають дані, що відображають конкретну ситуацію; використовують зібрані (наявні) дані для спілкування щодо досліджуваної проблеми; знають ознаки осені; систематизують овочі, фрукти, ягоди; дбайливо ставляться до природи та власного здоров’я.

Мета:

формування предметних компетентностей:

розширювати та уточнювати знання дітей про пори року - осінь; визначення прикмет осені; розвивати вміння застосовувати отриманні знання при виконанні практичних вправ; виховувати любов до природи рідного краю. розвивати здатність контролювати свою поведінку; виховувати відповідальність за свої вчинки, дисциплінованість.

формування ключових компетентностей:

Компетентності в галузі природничих наук, техніки і технологій- формування допитливості, прагнення шукати і пропонувати нові ідеї, самостійно чи в групі спостерігати та досліджувати, формулювати припущення і робити висновки на основі проведених дослідів, пізнавати себе і навколишній світ шляхом спостереження та дослідження.

інформаційно-комунікаційна компетентність  - учні мають уміти шукати потрібні дані, організовувати, обробляти, аналізувати та оцінювати їх, а також продукувати і поширювати інформацію відповідно до своїх цілей

вміння вчитися – включатися в роботу відразу після вказівки вчителя, правильно висловлюватися, зосереджено слухати вчителя, відповідати на запитання, вчити застосовувати вивчені правила на практиці;

навчання впродовж життя  – опанування умінь і навичок, необхідних для подальшого навчання, навчання працювати самостійно і в групі;

здоров'язбережувальна – правильно організовувати навчальну діяльність – змінювати види роботи, щоб запобігти втомлювальності учнів, формувати в учнів вміння активно рухатись під час фізкультхвилинки; дбайливе ставлення до власного здоров¢я і збереження здоров¢я інших людей.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація,

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату в класі.

Мотивація навчальної діяльності

Слайд3.

Слайд4. Ранкове коло.

Слайд 5. Ранкове коло. Привітання.

Слайд 6.Хвилинка фенологічних спостережень.

Актуалізація опорних знань

Слайд7-8. Послухайте вірш.

Слайд 9. Поміркуй.

Повідомлення теми і мети уроку

ІІІ. Вивчення нового матеріалу.

Слайд 10. Гра «Що буває восени?»

Робота з підручником.

Слайд 11. Розглянь малюнок. 

Слайд 12. Фізкультхвилинка.

Закріплення вивченого

Робота в зошитах.

Слайд 13. Сторінка 12, Вправа 1.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15. Сторінка 12, вправа 2.

Слайд 16. Відшукай на малюнку букви, які заховалися. Склади з них слово.

Слайд 17. Обери.

Слайд 18. Обери.

Слайд 26. Розглянь малюнок.

Слайд 27. Інтерактивне онлайн завдання.

Рефлексія.

  • Рефлексія «Емоційна ромашка». Оберіть відповідну цеглинку LEGO
Коментарі до даного матеріалу поки відсутні