Каталог матеріалів

Урок №77 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Складання розповіді про власні інтереси. Тема для спілкування: «Моє хобі»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 77. Розвиток зв’язного мовлення. Складання розповіді про власні інтереси. Тема для спілкування: «Моє хобі»

Мета: вчити учнів складати власні розповіді про себе, висловлювати власні думки у письмовій формі, будувати діалог на задану тему; розвивати зв’язне мовлення; виховувати культуру поведінки, дружелюбність, бажання відповідати на погані вчинки людей добром; вчити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати розповіді за поданими запитаннями, самостійно складати план; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7-10. Актуалізація знань. Відгадування загадок.

Слайд 11. Актуалізація знань. Якими словами можна об'єднати ці слова?

Слайд 12-13. Завдання 1. Поясни, як розумієш значення слів дозвілля, хобі.

Словникова робота. Стіна слів.

Слайд 14-19. У другому класі ми познайомились з улюбленими справами наших друзів. Згадайте, хто чим любить займатися у вільний час. Розкажи про це.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Повідомлення теми уроку.

Слайд 22. Завдання 2. Розгляньте малюнки. Розкажіть, які хобі мають діти.

Слайд 23. Завдання 3. Візьми інтерв'ю в однокласників і однокласниць. Розпитай, у кого яке хобі.

Слайд 24. Завдання 4. Розкажи про своє хобі за поданими запитаннями.

Слайд 25. Завдання 5. Запиши свою розповідь. Розпочни із заголовка.

Слайд 26. Завдання 6. Прочитай свою розповідь. Якщо знайдеш помилки – виправ їх.

Слайд 27. Завдання 7. Намалюйте кольоровими олівцями ілюстрацію

до свого твору.

Слайд 28. Завдання 8. Якщо бажаєш, прочитай у кріслі автора свій твір однокласникам і однокласницям. Запитай, чи сподобалась їм твоя розповідь, які побажання вони хотіли б тобі висловити.

Слайд 29. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 30. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні