Каталог матеріалів

Урок №58 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Досліджую форми родового відмінка числівників

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової, Л.А.Гайової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 58. Досліджую форми родового відмінка числівників 40, 50, 60, 70, 80,90, 100

 

Мета: вміти знаходити числівники в реченні і тексті; вчити ставити числівники у форму родового відмінка; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови,  до традицій своєї країни та країн-сусідів.

 

Обладнання:  мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 4. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Валіза».

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 7-8.  Вправа «Словникові слова.

Слайд 9.  Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 10-11.  Вправа 1. Допоможи Ґаджикові розібратися, як правильно читати і записувати виділені числівники. Для цього скористайся правилом на наступній сторінці.

Слайд 12-13.  Вправа 2. Спиши з попереднього завдання речення, у якому числівники записано правильно.

Слайд 14-15.  Вправа 3. Із сусідом/сусідкою по парті прочитайте по черзі подані числові вирази, вживаючи прийменники до або від.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-20. Вправа 5. Запиши словосполучення, замінивши числа словами. Скористайся правилом.

Слайд 21-25. Вправа 6. Прочитай повідомлення Читалочки. Спиши його, розкривши дужки. Числа записуй словами.

Слайд 26-27. Вправа 7. Як ти ставишся до футболу? Чи любиш грати або вболівати?  Напиши  про  це  текст   (3–4 речення).

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 29. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 30-35. Пояснення домашнього завдання.

 

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні