Каталог матеріалів

Урок №57 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розпізнаю числівники в реченні і тексті

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової, Л.А.Гайової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

 

Урок № 57. Розпізнаю числівники в реченні і тексті

 

Мета: пригадати вивчене про числівник у 3 класі; вміти знаходити числівники в реченні і тексті; удосконалювати навички звуко-буквеного аналізу; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови, до традицій своєї країни та країн-сусідів.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

Хід уроку

І. Вступна частина.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічне налаштування на урок. Вправа «Подорож».

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5.  Хвилинка каліграфії.

Слайд 6-7.  Вправа «Словникові слова.

Слайд 8.  Гімнастика для очей.

ІІ. Основна частина.

Слайд 9.  Вправа 1. Розгляньте у групі обкладинки книжок. Яку інформацію з них можна почерпнути? Чи відомі вам головні персонажі цих книжок?

Слайд 10.  Вправа 2. Читалочка віртуально подорожувала країною, у якій були написані ці книжки. Чи знаєш ти назву цієї країни? Перевір себе, прочитавши подане слово справа наліво. Знайди цю країну на карті.

Слайд 11.  Інформація про Англію.

 

Слайд 12-15. Вправа 3. Прочитай інформацію про Англію. Випиши виділені слова і постав до них питання. Пригадай, яка це частина мови. Перевір себе за правилом на наступній сторінці.

Слайд 16-18. Вправа 4. Спиши колонки слів, додавши пропущені числівники. Склади речення з одним числівником із кожної колонки й запиши.

Слайд 19. Фізкультхвилинка.

Слайд 20-21. Вправа 5. Запиши подані числа словами, дотримуючись правила.

Слайд 22-24. Вправа 6. Розглянь колаж. Склади за ним розповідь, використовуючи подані числа, і запиши. Числа записуй словами.

Слайд 25. Вправа 7. Читалочка познайомилася з англійськими школярами. Прочитай їхні імена. Чи є в українській мові подібні? Як вони звучать?

Слайд 26. Вправа 8. Від англійських друзів Читалочка почула ввічливі слова. Прочитай, як вони звучать. Чи знайомі вони тобі?

Слайд 27. Вправа 9. Розіграйте із сусідом/сусідкою по парті сценку знайомства Читалочки й Деніела. Використайте англійські ввічливі слова.

ІІІ. Заключна частина.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 28. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 29. Рухлива вправа.

Домашнє завдання.

Слайд 30-31. Пояснення домашнього завдання.

 

 

 

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні