Каталог матеріалів

Урок №43 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Перевіряю свої досягнення з теми «Дізнаюся більше про іменник»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 43. Перевіряю свої досягнення з теми «Дізнаюся більше про іменник»

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Дізнаюся більше про іменник»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8-9. Завдання 1. Запиши подані іменники у дві колонки. Підкресли власні назви.

Слайд 10. Завдання 2. Прочитай текст. Підкресли іменники. Познач над кожним його рід.

Слайд 11-12. Завдання 3. Запиши в колонку чотири назви дерев Постав ці слова у формі множини і запиши поряд.

Слайд 13-14. Завдання 4. Спиши словосполучення, поставивши питання до іменників. Познач відмінок іменників.

Слайд 15. Фізкультхвилинка.

Слайд 16. Завдання 5. Прочитай речення. Встав пропущені закінчення в словах.

Слайд 17. Завдання 6. Прочитай словосполучення. Встав пропущені закінчення в словах.

Слайд 18. Завдання 7. Постав подані слова у формі давального відмінка і запиши. Познач закінчення.

Слайд 19-20. Завдання 8. Прочитай речення. Встав пропущені букви в словах.

Слайд 21. Завдання 9. Поєднай зі словом десять подані іменники і запиши утворені словосполучення. Познач закінчення іменників.

Слайд 22-23. Завдання 10. Запиши речення, поставивши іменники у множині.

Слайд 24-25. Завдання 11. У якій країні тобі хотілося б побувати? Чому? Напиши про це текст (3-4 речення).

Слайд 26. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 27. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні