Каталог матеріалів

Урок №28 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розвиток зв’язного мовлення. Написання розповіді за одним із поданих зачинів. Тема для спілкування: «Моє ставлення до школи»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 28. Розвиток зв'язного мовлення. Висловлюю свою думку. Моє ставлення до школи.

Мета: вчити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; вчити писати перекази, складати план, викладати свої думки в письмовій формі; розвивати аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Робота з загадкою.

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

Слайд 9. Завдання 1. Розгляньте малюнок. Прочитайте репліки дітей. У кому з них ви впізнаєте себе.

Слайд 10. Завдання 2. Разом з однокласниками й однокласницями проведіть гру «Мікрофон» – по черзі, ніби в мікрофон, дайте відповіді на подані запитання.

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

Слайд 12. Розгляньте світлини на цій сторінці. Як ви думаєте, чи цікаво цим дітям у школі? Доведіть свою думку.

Слайд 13. Завдання 4. Прочитайте слова і вислови у словниковій скарбниці. Підкресліть ті, якими опишете настрій, з яким ви підете до школи.

Слайд 14. Завдання 5. Прочитайте три зачини тексту. За яким із них ви хочете написати твір?

Слайд 15. Завдання 6. Складіть усну розповідь за обраним зачином.

Слайд 16. Завдання 7. Запишіть свою розповідь. Розпочніть із заголовка.

Слайд 17. Завдання 8. Прочитайте свій твір. Якщо знайдете помилки – виправте їх.

Слайд 18. Завдання 9. Намалюйте кольоровими олівцями ілюстрацію

до свого твору.

Слайд 19. Завдання 10. Якщо бажаєте, прочитайте у кріслі автора свій твір однокласникам і однокласницям. Запитайте, яке враження він на них справив, які побажання вони хотіли висловити.

Слайд 20. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 21. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні