Каталог матеріалів

Урок №24 для 4 класу з української мови за К. Пономарьовою - Застосування набутих знань і вмінь по темі «Пригадую будову слова»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 4 класу; зошит «Я дружу зі словом», зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - діагностичні роботи).

Урок № 24. Застосування набутих знань і вмінь по темі «Пригадую будову слова»

 

Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів з теми «Пригадую будову слова»; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, дбайливе ставлення один до одного.

 

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Психологічна настанова на урок. Вправа «Самоналаштування».

Слайд 6. Гімнастика для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8-9. Завдання 1.Випиши слова, які мають подану будову. Познач у них кожну частину будови.

Слайд 10-11. Завдання 2. Прочитай ряди спільнокореневих слів. Закресли в кожному ряду «зайве».

Слайд 12. Завдання 3. Випиши з попереднього завдання виділенні слова.

Розбери їх за будовою.

Слайд 13. Завдання 4. Прочитай слова. Встав пропущені букви в префіксах.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-16. Завдання 5. Спиши речення, розкривши дужки.

Слайд 17. Завдання 6. Утвори від поданих слів спільнокореневі за допомогою префіксів або суфіксів.

Слайд 18-19. Завдання 7. У поданих словосполученнях зміни обидва слова на пестливі і запиши. Познач в утворених словах суфікси.

Слайд 20-21. Завдання 8. Напиши текст (3-4 речення), про одну з тварин, згаданих у попередньому завданні.

Слайд 22. Рефлексія «Загадкові листи».

Слайд 23. Рухлива вправа.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні