Каталог матеріалів

Літературне читання. 4 клас. Захарійчук М. Д.; Богданець-Білоскаленко Н. І., Шумейко Ю. М.

№001 - О. Зубер «Осінь» О. Кротюк «Осіннє»

Мета: ознайомити учнів з новим підручником, з його змістом; створити атмосферу радості, насолоди від творчості, збагачувати словниковий запас дітей; розвивати читацький інтерес.

№002 - Ю.Смаль « Артемкові друзі»

Мета: ознайомити дітей з творчістю сучасної дитячої письменниці Ю Смаль, з її оповіданням «Артемкові друзі»; розширити кругозір учнів про дитячу прозу, вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення; сприяти розвитку навчально – пізнавальних, загальнокультурних, соціальних компетентностей; удосконалювати спостережливість; виховувати особистість, здатну бережно ставитись до всього, що оточує.

№003 - За В. Пархоменком «Верес»

Мета: ознайомити дітей з оповіданням «Верес»; розширити кругозір учнів про дитячу прозу, вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення; сприяти розвитку навчально – пізнавальних, загальнокультурних, соціальних компетентностей; удосконалювати спостережливість; виховувати особистість, здатну бережно ставитись до всього, що оточує.

№004 - С. Жупанин «Осіння пожежа», С. Пасенюк «Осінній лист»

Мета: вчити учнів визначати думку тексту; формувати вміння правильно і виразно читати; розвивати швидкість читання, уважність, кмітливість, допитливість; виховувати інтерес до читання; уміння висловлювати і доводити свою думку, вислуховувати думку товариша; поповнювати словниковий запас учнів; виховувати почуття доброти, співчуття, повагу до людей похилого віку.

№005 - Гумористичні твори. Г.Бойко «Історія з географією»

Мета: ознайомити учнів з життєвим та творчим шляхом Г. Бойка, його творами; удосконалювати навички правильного і виразного читання, уміння працювати самостійно; розвивати уміння формувати оцінні судження, образне мислення; виховувати спостережливість, уважність, доброзичливість.

№006-7 - Г. Бойко «Веремій»

Мета: продовжити знайомити учнів з творами Г. Бойко; ознайомити учнів з деякими фразеологізмами; розвивати вміння пояснювати і вживати опрацьовані фразеологізми, добирати синоніми; збагачувати словниковий запас школярів; розвивати зв’язне мовлення; виховувати інтерес до рідної мови.

№008 - За Я. Стельмахом «День народження»

Мета: ознайомити учнів з творчістю Я. Стельмаха; вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення; сприяти розвитку навчально-пізнавальних, загальнокультурних, соціальних компетентностей; удосконалювати спостережливість; виховувати особистість, здатну бережно ставитись до всього, що оточує.

№009 - Узагальнення з розділу

Мета: вдосконалювати навички читання творів, вчити працювати з книжкою, знаходити в ній відповіді на запитання; розвивати фантазію і уяву; виховувати доброзичливість, шанобливе ставлення до оточуючих, до природи.

№010 - Введення в розділ. Н. Карпенко «Мій дім — це мій край, на ім’я Україна»

Мета: ознайомити учнів з новим розділом; вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення; сприяти розвитку навчально – пізнавальних, загальнокультурних, соціальних компетентностей; удосконалювати спостережливість; виховувати особистість, здатну бережно ставитись до всього, що оточує.

№011 - За А. Григоруком «Про наш прапор»

Мета: розширити та уточнити знання учнів про державні символи України та історію їх створення; сприяти формуванню національної свідомості; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички поводження під час урочистих подій; пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття і повагу до Батьківщини; вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення.

№012 - С. Коробова «Наш прапор», «З Україною в серці»

Мета: продовжувати збагачувати знання учнів про державні символи України; сприяти формуванню національної свідомості; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички поводження під час урочистих подій; пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття і повагу до Батьківщини; вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення.

№013-15 - За І. Боднарчуком «Михасева зустріч із Канадою»

Мета: вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення; сприяти формуванню національної свідомості; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати навички поводження під час урочистих подій; пізнавальний інтерес; виховувати патріотичні почуття і повагу до Батьківщини; вдосконалювати навички виразного і свідомого читання, вміння швидко орієнтуватися в тексті; розвивати зв’язне мовлення, уміння інтонаційно передавати здивування, захоплення.