№036 - Досліджуємо склад числа 9.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

«____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «С.О. Скворцова та О.В. Онопрієнко»

Урок №36.

Досліджуємо склад числа 9.

Мета: формувати поняття про склад числа 9; учити подавати число 9 у вигляді суми двох доданків та складати рівності на віднімання з числом 9. Учити інтерпретувати арифметичні дії додавання і віднімання за допомогою відрізків; користуватися знаками додавання і віднімання, поняттями вираз, значення виразу. Формувати вміння складати рівності на додавання і віднімання на основі складу чисел 2-8; порівнювати числа логічним способом. Пропедевтика переставного закону додавання та взаємозв'язку арифметичних дій додавання і віднімання шляхом складання рівностей на додавання і віднімання до кісточок доміно та схем. Розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

  1. ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

  1. МНД (мотивація навчальної діяльності)
  2. АОЗ (актуалізація опорних знань)

 Слайд2-3. Усно склади вираз за схемою.

  1. ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд4. Попрацюй з числами та кружками. Прокоментуй малюнок і записи до нього. Усно знайди значення виразів.

Слайд5. Рухлива вправа.

Слайд6. Обведи лінією кісточки доміно, які показують склад числа 9.

Слайд7. Склади за кожною схемою рівності на додавання і віднімання.

Слайд8. Рухлива вправа.

Слайд9. Зоровий диктант.

Слайд10. Фізкультхвилинка.

Слайд11. Добери до кожного малюнка схему та вираз.

Слайд12. Порівняй числа.

Слайд13. Порівняй числа за їх складом, користуючись схемами.

Слайд14. Рухлива вправа.

  1. ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд15. Василь, Олег та Іван змагалися з бігу. Хто з них прибіг першим, хто — другим, а хто — третім, якщо Василь прибіг не першим і не другим, а Іван — не другим?

  1. Підсумок
  2. Рефлексія


Натисніть тут для завантаження

{jcomments on}
Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання