№69 - Захист проектів

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.


План-конспект уроку

«___»__________ 20___ року

Урок №69.

Захист проекту.

Цілі:

  • навчальна: перевірити результати дослідження, розвивати навички публічного виступу;
  • розвивальна: розвивати мислительні процеси дітей та моторику рук, сприяти всебічному розвитку;
  • виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.

Тип уроку:

  • перевірки та оцінювання знань, умінь і навичок;

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Хід уроку

І. Організаційний етап

Доброго дня, діти.

ІІ. Актуалізація опорних знань

Повторення правил поведінки в комп’ютерному класі

Які правила виступу перед аудиторією ви вже знаєте?

ІІІ. Мотивація навчальної діяльності

Учитель. Сьогодні у нас захист ваших проектів. Але для початку невеличкі рекомендації для виступів.

  1. Не озвучуйте весь текс, що знаходиться на слайдах. Аудиторія вміє читати
  2. Намагайтесь використовувати ключові слова та поняття для того, щоб дати слухачеві краще зрозуміти матеріал
  3. Намагайтесь виразно та емоційно подавати матеріал. Не забувайте про чіткість вимови, правильність та гучність
  4. Звертайтесь до вашої аудиторії!
  5. Не забувайте про тривалість пауз. Кома - коротка пауза, тире – середня пауза, крапка – довга пауза.
  6. Для акцентування деталей на презентації використовуйте указку. Не слід часто вказувати на окремі фрагменти.
  7. Слідкуйте за власною мімікою та жестами, щоб не відволікати аудиторію.
  8. Обов’язково підведіть підсумок свого виступу та повторіть ключові моменти

IV. Захист проектів

V. Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Ця зарядка дозволить зняти напругу і зміцнити очні м'язи.

Так само, як в іграх на розвиток дрібної моторики, в цій вправі нам на допомогу приходять віршики-потішки. Малюки набагато охочіше виконують вправи, в яких простежується певний ритм і форма. Можна використовувати такий вірш:

 

Сидимо в автобусі ми,

Дивимось на всі боки.

(дивимося вправо-вліво не повертаючи голови)

Дивимося вгору, дивимось униз

А автобус наш стоїть, що ж це він притих?

(замружуватися)

Внизу річка - глибоко,

(відкриваємо очі і дивимося вниз, на кінчик носа, не опускаючи голови)

Вгорі пташки - високо.

(дивимося вгору, на точку між бровами)

Двірники - туди-сюди

Витирають личенько.

(швидко моргаємо)

Колеса закрутилися,

Вперед ми покотилися.

(Здійснюємо кругові рухи очима)

 

Поясніть і покажіть на своєму прикладі, як виконувати цю вправу, не обертаючи головою.

VI. Домашнє завдання

Підготуватись до підсумкового уроку.



Натисніть тут для завантаження

Додати коментар


Захисний код
Оновити