№57 [Lazarus] - Практична робота №16. Пошук значень у табличній величині.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок № 57. Практична робота №16. Пошук значень у табличній величині.
Мета: закріпити знання учнів з теми пошук значень у табличній величині. Формувати вміння розв’язувати типові завдання, формувати творчі вміння. Переносити знання і способи діяльності, життєвого досвіду в нову ситуацію. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку: застосування знань, умінь і навичок
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Lazarus
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
Доброго дня, діти! Сьогодні у нас не простий урок.
- Повідомлення теми і мети уроку
На даному уроці ви будете демонструвати свої знання, вміння та навички. Тема нашої практичної роботи № 16 «Пошук значень у табличній величині».
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд 2).
ІІІ. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
Слайд 5. Практична робота
Робота з інструктивною карткою
Слайд 6. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
Слайд 7. Повторюємо
- У чому полягає особливість пошуку першого елемента лінійної таблиці, який відповідає заданій умові?
- Як описати алгоритм знаходження суми чи кількості табличних елементів, що відповідають заданим умовам?
- Який алгоритм лежить в основі пошуку найбільшого елемента лінійної таблиці?
- Який алгоритм лежить в основі пошуку найменшого елемента лінійної таблиці?
- Чим відрізняється алгоритм пошуку найменшого елемента лінійної таблиці від алгоритму пошуку найбільшого елемента?
- Релаксація
- Домашнє завдання
Слайд 8. Повторити вивчений матеріал
