Каталог матеріалів

Урок №62 для 9 класу - Рішення для окремих частин проєкту у вигляді процедур чи функцій.

«___»__________ 20___ року

Урок № 62. Рішення для окремих частин проєкту у вигляді процедур чи функцій.

Мета: ознайомити учнів із використанням процедур та функцій для реалізації окремих частин проєкту. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Lazarus.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні ми з вами ознайомимось із використанням процедур та функцій для реалізації окремих частин проєкту.

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)

  1. Що називають теорією алгоритмів?
  2. Назвіть основні складові складності алгоритму.
  3. Що називають часовою складністю алгоритму?
  4. Що називають лінійною складністю алгоритму?
  5. Наведіть приклад квадратичної складності алгоритму.
  6. Що називають кубічною складністю алгоритму?

Вивчення нового матеріалу

Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 4-16)

Фізкультхвилинка

Слайд 17. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практичне завдання (Слайд 18)

 

Релаксація

Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 19)
  1. Що називають підпрограмою?
  2. Які підпрограми використовують у Lazarus?
  3. Що називають процедурою?
  4. Які процедури використовують у Lazarus?
  5. Яка структура створення процедури?
  6. Чим відрізняється функція від процедури?

Домашнє завдання

Опрацювати конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні