Каталог матеріалів

Урок №27 для 9 класу - Практична робота №10. Упорядкування даних. Умовне форматування.

«___»__________ 20___ року

Урок №27. Практична робота №10. Упорядкування даних. Умовне форматування.

Мета: застосувати на практиці знання з упорядкування даних та умовного форматування. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: табличний процесор.

 

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні в нас незвичайний урок на ньому ми закріпимо на практиці знання отримані на попередніх уроках. Тема нашої практичної роботи «Упорядкування даних. Умовне форматування».

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

 

ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 4)

  1. У чому полягає сортування даних?
  2. Як відбувається сортування за даними кількох стовпців?
  3. Що таке умовне форматування?
  4. Що відбувається, коли правила умовного форматування даних суперечать одне одному?

VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практична робота (Слайд 6)

Слайд 7. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

VII. Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 8)
  1. Як відсортувати дані у порядку зростання?
  2. Що таке умовне форматування?
  3. У чому полягає сортування даних?
  4. Що є першим аргументом логічної функції COUNTIFS?
  5. Для чого використовують функцію COUNTIF?

VIII. Домашнє завдання

Повторити конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні