Каталог матеріалів

Урок №18 для 9 класу - Практична робота №6. Практична робота №6. Створення анімованої тривимірної моделі.

«___»__________ 20___ року

Урок №18. Практична робота №6. Практична робота №6. Створення анімованої тривимірної моделі.

 

Мета: застосувати на практиці знання по створенню тривимірної моделі. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: Blender-2.90.

 

Хід уроку

Організаційний етап

  • Привітання з класом
  • Доброго дня, діти.
  • Повідомлення теми і мети уроку

Сьогодні в нас незвичайний урок на ньому ми закріпимо на практиці знання отримані на попередніх уроках. Тема нашої практичної роботи «Створення анімованої тривимірної моделі». Будемо створювати захід сонця на березі моря.

 Мотивація навчальної діяльності

  • Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).

 

 Актуалізація опорних знань (Слайд 4)

  1. Що таке адитивні технології?
  2. Де застосовують 3D-принтери?
  3. Які є принципові технології 3D-друку?
  4. Які адитивні технології розрізняють?
  5. Що потрібно для друку 3D-моделі?
  6. У якому році придумали термін "3D-друк"?

Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок

  • Практична робота (Слайд 7)

Слайд 6. Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

 

Релаксація

Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору

 Підведення підсумків уроку

  • Бесіда за питаннями (Слайд 9)
  1. За допомогою якої клавіши можна зробити рендеринг сцени?
  2. Яким чином додається матеріал до об’єкта?
  3. В якому режимі можна додати до об’єкта текстуру?
  4. Як виставити прозорість об’єкта?
  5. Як додати тінь до об’єкта?

 Домашнє завдання

Повторити конспект.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні