Каталог матеріалів

Урок №73-74 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - За Володимиром Уткіним «Рослини-мандрівники». Міні дослідження «Звідки походять рослини?».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2»

Урок № 73. За Володимиром Уткіним «Рослини-мандрівники». Міні дослідження

Мета: вчити аналізувати прочитане; ознайомити учнів із твором за Володимиром Уткіним «Рослини-мандрівники»; вдосконалювати вміння проводити дослідження; вчити складати переказ по прочитаному тексту; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Очікувані результати: учні аналізують прочитане; знайомляться з із твором за Володимиром Уткіним «Рослини-мандрівники»; проводять міні дослідження; вчаться переказувати; удосконалюють навички правильного виразного читання; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Вступне слово вчителя.

Слайд 6. Читання тексту вчителем.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 9. Прочитай текст. 

Слайд 10. Дай відповіді на запитання, проведи літературознавче дослідження.

Слайд 11-13. Попрацюйте разом

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 15-18. Перевіримо розуміння прочитаного

Підсумок.

Слайд 19. Вправа «Мікрофон»

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 21-22. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні