Каталог матеріалів

Урок №55 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - Оксана Кротюк «Найсмачніша страва». Складання розповіді з власного досвіду.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2»

Урок № 55. Оксана Кротюк «Найсмачніша страва». Складання розповіді з власного досвіду

Мета: ознайомити учнів з твором Оксани Кротюк «Найсмачніша страва», вчити складати розповідь з власного досвіду; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Очікувані результати: учні знайомляться з твором Оксани Кротюк «Найсмачніша страва», вчаться складати розповідь з власного досвіду; вчаться помічати незвичайне у звичайному; удосконалюють навички правильного виразного читання; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 4. Вступне слово вчителя.

Слайд 5. Читання тексту вчителем.

Слайд 6. Фізкультхвилинка.

Слайд 7. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 8. Прочитай текст.

Слайд 9. Дай відповіді на запитання, проведи літературознавче дослідження.

Слайд 10. Попрацюйте разом

Слайд 11. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 12-16. Перевіримо розуміння прочитаного

Підсумок.

Слайд 17. Вправа «Мікрофон»

Слайд 18. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 19. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні