Каталог матеріалів

Урок №45 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - Світлана Дідух-Романенко «Пишаюся, що я українець!». Розроблення сценарію квесту. Робота з медіа «Створення логотипів».

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2»

Урок № 45. Світлана Дідух-Романенко «Пишаюся, що я українець!». Розроблення сценарію квесту. Робота з медіа «Створення логотипів.

Мета: ознайомлення учнів з твором Світлани Дідух-Романенко «Пишаюся, що я українець!», вчити розроблювати сценарій квесту, вчити працювати з медіа створювати логотип; вчити аналізувати прочитане; навчати складати усну розповідь на задану тему; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Очікувані результати: учні ознайомлюються з твором Світлани Дідух-Романенко «Пишаюся, що я українець!», навчаються розроблювати сценарій квесту, навчаються працювати з медіа створювати логотип; вміють дискутувати на основі прочитаного твору; удосконалюють навички правильного виразного читання; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Вступне слово вчителя.

Слайд 6. Читання тексту вчителем.

Слайд 7. Гімнастика для очей.

Слайд 8. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 9. Прочитай текст. 

Слайд 10. Дай відповіді на запитання, проведи літературознавче дослідження.

Слайд 11-12. Попрацюйте разом

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 14-18. Перевіримо розуміння прочитаного

Підсумок.

Слайд 19. Вправа «Мікрофон»

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 21-22. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні