Каталог матеріалів

Урок №36 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Дмитро Білоус. У назвах міст і сіл слова. Алла Коваль. Знайомі незнайомці Єдність і взаєморозуміння. Олесь Лупій. 22 січня

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 36. Дмитро Білоус. У назвах міст і сіл слова. Алла Коваль. Знайомі незнайомці

Мета: продовжувати знайомити учнів з історією та минулим українського народу; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-5. Вправи на постановку дихання та розвиток артикуляції.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7. Прочитайте вірш Дмитра Білоуса. Яка головна думка цього вірша?

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

Слайд 9. Згадайте - письменниця Алла Коваль.

Слайд 10-19. Опрацювання твору Алли Коваль «Знайомі незнайомці». Читання тексту вчителем.

Слайд 20. Фізкультхвилинка.

Слайд 21. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники.

Слайд 22. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 23. Прочитай текст Алли Коваль «Знайомі незнайомці». Упізнай назву міста за опорними словами. Запиши.

Слайд 24. Вправа «Збери прислів'я».

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 17. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 18. Рухлива вправа.

Слайд 19. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні