Каталог матеріалів

Урок №27 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Медіавіконце: колекції народної творчості

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 27. Медіавіконце: колекції народної творчості

Мета: ознайомити з колекцією народної творчості на прикладі музею Івана Гончара; навчати помічати незвичайне у звичайному; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.

Слайд 7. Рухлива вправа для очей.

Слайд 8. Медіавіконце: колекції народної творчості. Бесіда.

Слайд 9. Словникова робота. Стіна слів.

Слайд 10-11. Досліди: які колекції можуть збирати люди? А яку б ти хотів/хотіла збирати?

Слайд 12. Пригадай, що таке музей. Які музеї ти знаєш? Поміркуй, чим відрізняється музей від колекції. Чи кожна колекція може стати музеєм?

Слайд 13. Словникова робота. Стіна слів.

Слайд 14. Запрошуємо вас до Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Тут ви дізнаєтеся більше про різноманітні колекції народної творчості. Перегляд відео.

Слайд 15. Бесіда. Передай свої враження від віртуальної екскурсії до музею Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17. Бесіда. Чим можуть бути цікаві нашим сучасникам колекції народної творчості? Обговоріть.

Слайд 18-19. Заповни таблицю. Склади текст-опис за змістом репродукції картини у підручнику «Подоляне».

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Вправа «Мікрофон».

Слайд 21. Рухлива вправа.

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні