Каталог матеріалів

Урок №20 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Народні казки. Дев’ять братів-сіроманців (Хорватська народна казка) (продовження)

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 20. Народні казки. Заяче сало (Українська народна казка)

Мета: продовжувати знайомити учнів з народною творчістю інших країн, минулим; досліджувати та аналізувати прочитане; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «До успіху».

Слайд 4. Читацька розминка. Роз'єднай слова і прочитай прислів'я.

Слайд 5. Читацька розминка. Прочитайте вірш. На що він вас надихає?

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7. Повідомлення теми уроку.

Слайд 8-12. Опрацювання тексту казки «Девять братів-сіроманців».

Читання тексту вчителем.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах. Знайдіть дієслова, іменники.

Слайд 15. Читання тексту учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 16. Робота в парах. Які епізоди з казки зображено на малюнках? Добери до кожного з них підпис, використовуючи текст казки. Чи можна за цими малюнками переказати казку?

Слайд 17. Розкажи про головну героїню хорватської народної казки «Дев'ять братів-сіроманців» за схемою.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 19. Рухлива вправа.

Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні