Каталог матеріалів

Урок №4 для 4 класу з літературного читання за О. Савченко - Марія Манеру. Читач Максимко. Веселе слово. Василь Марсюк. Диктант

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 4 класу) О.Савченко.

Урок № 4. Марія Манеру «Читач Максимко». Веселе слово. Василь Марсюк «Диктант»

Мета: продовжувати знайомити учнів з творами українських та зарубіжних письменників; досліджувати та аналізувати прочитане; визначати зачин, основну частину, кінцівку; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3. Психологічна настанова на урок. Вправа «До успіху».

Слайд 4. Рухлива вправа для очей.

Слайд 5. Повідомлення теми уроку.

Слайд 6. Згадайте - іспанська письменниця Марія Манеру (1971, Мадрид).

Слайд 7-9. Опрацювання тексту Марії Манеру «Читач Максимко».

Читання тексту вчителем.

Слайд 10. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 11. Фізкультхвилинка

Слайд 12. Читання тексту учнями. Робота в парах. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 13. Вислови свою думку. Аргументуй.

Слайд 14. Добери і запиши заголовки до частин цього тексту. Робота в групах.

Слайд 15. Знайомтесь, Марсюк Василь Андрійович (1938р.н.)

Слайд 16-17. Опрацювання вірша Василя Марсюка «Диктант».

Читання тексту вчителем.

Слайд 18. Читання тексту учнями. Робота в парах. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.

Слайд 19. Робота в парах. Знайди в буквеній сітці усі назви предметів із вірша «Диктант». Одну букву можна використовувати кілька разів.

ЗВ (закріплення вивченого).

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 20. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».

Слайд 21. Рухлива вправа.

Слайд 22. Пояснення домашнього завдання.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні