Каталог матеріалів

Урок №1 для 4 класу з літературного читання за А. Савчук - Вступ. Ознайомлення з підручником. Марія Пригара «Перший день».

Безкоштовно

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української мови (літературне читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання. 4 клас. Савчук А. С. У 2-х частинах. Частина 2» для 4 класу за програмою НУШ

Урок № 1. Вступ. Ознайомлення з підручником. Марія Пригара «Перший день»

Мета: ознайомити із новим підручником, системою умовних позначок, навчитися орієнтуватися у ньому; актуалізувати знання про структурні елементи книги; аналізувати прочитане; продовжувати ознайомлення учнів із творами українських поетів; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.

Очікувані результати: учні знайомляться з новим підручником, системою умовних позначок, орієнтуються у ньому; пригадують структурні елементи книги; аналізувати прочитане; знайомляться із творами українських поетів; навчаються помічати незвичайне у звичайному; удосконалюють навички правильного виразного читання; розвивають зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачують словниковий запас, розширюють світогляд.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Емоційне налаштування.

Слайд 3-6. Ознайомлення з підручником. Бесіда.

Слайд 7. Звернення до четверокласників від автора підручника

Слайд 8. Повідомлення теми уроку.

Слайд 9. Вступне слово вчителя. Біографія автора.

Слайд 10. Читання тексту вчителем.

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

Слайд 12. Прочитайте слова, правильно ставте наголос. Назвіть орфограми, які є в словах.

Слайд 13. Прочитай вірш спочатку подумки, а потім уголос.

Слайд 14. Дай відповіді на запитання, проведи літературознавче дослідження.

ЗВ (закріплення вивченого).

Слайд 15. Словникова скарбничка. Утвори прислів’я. Прочитай та поясни, як ти їх розумієш.

Слайд 16. Гімнастика для очей.

Слайд 17-21. Перевіримо розуміння прочитаного

Підсумок.

Слайд 22. Вправа «Мікрофон»

Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.

Рефлексія.

Слайд 24-25. Створимо пірамідку нашого настрою.

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні