№002 - Вже канікули скінчились, в школі радо ми зустрілись! О. Морозова «Перший день у школі»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 3 класу) О.Савченко.
Урок № 2. Вже канікули скінчились, в школі радо ми зустрілись. Ольга Морозова «Перший день у школі»
Мета: ознайомити учнів з першим днем у школі в різних країнах; навчати помічати незвичайне у звичайному; удосконалювати навички правильного виразного читання; розвивати зв’язне мовлення, уяву, фантазію учнів, збагачувати словниковий запас, розширювати світогляд учнів; виховувати любов до рідного слова.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Емоційне налаштування.
Слайд 3. Вправа «Компліменти». Учні утворюють коло і промовляють один одному компліменти: «Ти сьогодні чарівна…», «Ти сьогодні добрий…»…
Слайд 4. Рухлива вправа для очей.
Слайд 5. Робота з чистомовками.
Слайд 6. Вправа «Зачаровані слова». Із поданого слова утворіть і прочитайте нові слова.
Слайд 7-8. Відгадування загадки. Як називається будівля, яку відвідують діти кожного дня, щоб навчатися?
Слайд 9-13. Опрацювання тексту Ольги Морозової «Перший день у школі». Читання тексту вчителем.
Слайд 14. Фізкультхвилинка.
Слайд 15. Прочитайте слова, правильно ставте наголос.
Слайд 16. Стіна слів. Словник.
Слайд 17. Читання оповідання учнями. Бесіда за змістом тексту з елементами вибіркового читання.
Слайд 18. Рефлексія. Вправа «Відкритий мікрофон».
Слайд 19. Рухлива вправа.
- ЗВ (закріплення вивченого).
- Підсумок.
- Рефлексія.
Слайд 20. Пояснення домашнього завдання.
