№084 - Навчаюся складати речення за малюнками. Читання в особах
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №84.
Навчаюся складати речення за малюнками. Читання в особах.
Мета: розвивати учнів навички складати розповідні, питальні та спонукальні речення на основі малюнків, списувати з друкованого шрифту, складати розповідь за малюнком; продовжувати формувати вміння інтонувати речення; розвивати фонематичний слух, спостережливість, дрібну моторику руки; виховувати охайність, старанність, любов та бережливе ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд9. Прочитайте уривок із вірша Грицька Бойка. Уявіть картини природи, описані поетом.
Слайд10. Розглянь малюнок на екрані та в зошиті. Порівняй їх.
Слайд11. Гімнастика для очей.
Слайд12. Прочитай загадку. Назви відгадане слово. Поясни свою відповідь.
Слайд13. Вдача — особливості людини, які виявляються в її діях, поведінці; характер.
Слайд14. Склади і запиши розповідне окличне і спонукальне неокличне речення про весну за малюнком до загадки.
Слайд15. У лютому зима з весною зустрічаються вперше.
Слайд16. Фізкультхвилинка.
Слайд27. Розглянь малюнок. Склади і запиши два питальних речення. Щоб дізнатися про роботу учнів на уроці читання. Запиши відповіді на ці запитання.
Слайд18. Прочитай. Назви місяць, про який розповідається у вірші.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
