№003 - Експериментую зі словами. Спостереження за смислорозрізнювальною роллю звуків у словах.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №3.
Експериментую зі словами. Спостереження за смислорозрізнювальною роллю звуків у словах.
Мета: поглибити знання учнів про слова, які є назвами предметів; удосконалювати вміння розпізнавати ці слова серед інших слів; розширювати словниковий запас школярів; розвивати фонематичний слух, уважність; виховувати повагу до народних символів України; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд2-7. Додамо до кожного слова один звук на початку або в кінці, щоб утворилось інше слово.
Слайд8. Запишемо.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд9. Рухлива вправа.
Слайд10. Відгадайте загадку і запишіть слова-відгадки.
Слайд11-12. Послухайте пісню.
Слайд13. Фізкультхвилинка.
Слайд14-15. Відгадай слова – назви предметів. Установи відповідність за допомогою стрілок.
Слайд16. Пограйтесь у слова.
Слайд17-18. Виправ помилки в жартівливому вірші Ігоря Січовика.
Слайд19. Рухлива вправа.
Слайд20. Назви слова, які відповідають поданим значенням за зразком.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}